Tapaa pohjoismainen tiimimme

Tapaa pohjoismainen tiimimme

Lue lisää meistä ja ota meihin yhteyttä, niin keskustellaan yrityksesi rekrytoinnin, vuokrajohtamisen ja henkilöstöhallinnon tarpeista.

Anders Carlsson→

Senior Consultant
anders.carlsson@compass.se

Anita Blinkenborg→

Partner & Practice Lead, Financial Services
ab@compasshrg.com

Anna Lindekrantz→

Research Consultant
anna.lindekrantz@compass.se

Anne Marit Heber Nærby →

Partner
amhn@compass.no

Anne Qvenild →

Partner
aq@compass.no

Arnt Håvard Molvig →

Partner
ahm@compass.no

Astrid Rørbye→

Marketing & Digital Manager
Ar@compasshrg.com

Bjørn Erik Graff →

Managing Partner
beg@compass.no

Bo Bengtsson→

Senior Consultant
bo.bengtsson@compass.se

Camilla Carling→

Office Manager
camilla.carling@compasshrg.fi

Camilla Sandberg →

Research Manager
CS@compass.no

Carina Lund Gomes →

Office Manager
clg@compass.no

Carl Henrik Edfors→

Senior Consultant
carlhenrik.edfors@compass.se

Cathrine Tams→

Research Consultant
cat@compasshrg.com

Christa Gylling→

Senior Consultant
christa.gylling@compasshrg.fi

Christian Winther→

Partner & Practice Lead, Medtech
cw@compasshrg.com

Christoffer Hernberg→

Assignment Manager
christoffer.hernberg@compasshrg.fi

Claus Mengel-Niemann→

Senior Consultant
cme@compasshrg.com

Dennis Breitowicz→

Finance Director
db@compasshrg.com

Emine Murati→

Senior Research Consultant
em@compasshrg.com

Göran Hernberg→

Managing Director
goran.hernberg@compasshrg.fi

Hanna Kaupang →

Consultant
hk@compass.no

Hanne Vahvanen→

Consultant Recruitment and Research
hanne.vahvanen@compasshrg.fi

Hans Jansson→

Managing Partner
hans.jansson@compass.se

Henrik Sandberg →

Researcher
hs@compass.no

Ib Sørensen→

Partner & Practice Lead, ICT & Digital
is@compasshrg.com

Ida Heuser→

Research Consultant
ih@compasshrg.com

Ida Kivisilta→

Assignment Manager
ida.kivisilta@compasshrg.fi

Irene Rajani→

Senior Research Consultant
ir@compasshrg.com

Jan Bonnevier →

Senior Consultant
jan.bonnevier@compass.se

Janne Hassi→

Executive Consultant
janne.hassi@compasshrg.fi

Jens Nordqvist→

Head of Research
Jens.nordqvist@compass.se

Johnny Aastad→

Partner
ja@compass.no

Jonna Nummelin→

Research Manager & Recruitment Consultant
jonna.nummelin@compasshrg.fi

Julie Hastrup-Markussen→

Research Consultant
jhm@compasshrg.com

Karsten Hald Pedersen→

Director, Interntional Business
khp@compasshrg.com

Kasper Birkegaard Pedersen→

Senior Consultant
kbp@compasshrg.com

Kirsten Morsing→

Business Support & Operations Manager
km@compasshrg.com

Laura Overgaard Bærentzen→

Research Assistant
lob@compasshrg.com

Linda Rasehorn→

Assignment Manager
linda.rasehorn@compasshrg.fi

Lotte Balskilde→

Business Support Coordinator
lba@compasshrg.com

Malin Tronstad →

Recruitment Assistant
mt@compass.no

Maria Faber→

Research Manager
mf@compasshrg.com

Marja Nousiainen→

Assignment Manager
marja.nousiainen@compasshrg.fi

Marte Arkøy →

Researcher
ma@compass.no

Martine Børsum Haugen →

Consultant
mbh@compass.no

Mikael Hage→

Director
mha@compasshrg.com

Nanna Søs Slot→

Research Consultant
np@compasshrg.com

Niels Lorenzen→

Director
nl@compasshrg.com

Nina Laszlo-Bäckström→

Recruitment Consultant
nina.laszlo-backstrom@compasshrg.fi

Oliver Hauberg-Jensen→

Partner & Practice Lead, Consumer Products
oh@compasshrg.com

Øyvind Skarholt →

Partner
OS@compass.no

Patrick Lyon Veirum→

Consultant
pv@compasshrg.com

Pernile Holm Ipsen→

Team Coordinator
pi@compasshrg.com

Pernille Hemmingsen→

Research Manager
ph@compasshrg.com

Peter Pallesen→

Partner & Regional Director
pp@compasshrg.com

Rasmus Meyhoff→

Partner & Practice Lead, Life Science
rm@compasshrg.com

Rebecca Saks→

Research Consultant
rs@compasshrg.com

Sanna Korhonen→

Assignment Manager (On parental leave)
sanna.korhonen@compasshrg.fi

Silje Svejstrup Elde →

Senior Researcher
sse@compass.no

Stein-Sverre Wold →

Partner
ssw@compass.no

Susanne Bryhn→

Senior Consultant
susanne.bryhn@compass.se

Thomas Schwartz→

Consultant
ts@compasshrg.com

Thorsten Andersen→

Director
ta@compasshrg.com

Tobias Møller Simonsen →

Senior Research Consultant
tm@compasshrg.com

Tom Zehngraff→

Senior Director
tz@compasshrg.com

Vivi Stening→

Senior Consultant
vivi.stening@compasshrg.fi

Etkö tiedä, keneen ottaisit yhteyttä?

Etkö tiedä, keneen ottaisit yhteyttä?

Ota yhteyttä paikallistoimistoihimme.
Katso Suomen, Ruotsin, Norjan, Tanskan ja Ison-Britannian toimipisteidemme yhteystiedot.