Teollisuus ja rakentaminen

Teollisuus ja rakentaminen

Teollisuuden ja rakennusalan yhä kilpailukykyisempi ympäristö tekee parhaiden johtajien, päälliköiden ja asiantuntijoiden palkkaamisesta nyt tärkeämpää kuin koskaan. Me huolehdimme siitä puolestasi.

Löydä parhaat

ehdokkaat kaikkiin tehtäviin

Hyödynnä asiantuntemustamme vastataksesi kansainvälistyvien markkinoiden vaatimuksiin esimerkiksi rakennusalalla, metsäteollisuudessa, logistiikassa, teollisuuspalveluissa, pakkausteollisuudessa ja teollisuuselektroniikassa sekä ylläpitääksesi samalla hyviä asiakassuhteita paikallisilla markkinoilla.

Monivuotisen kokemuksemme, laajan verkostomme ja toimialojen tuntemuksemme ansiosta voimme tarjota erinomaisia ehdokkaita kaikkiin tehtäviin niin teknisillä kuin kaupallisillakin aloilla, mukaan lukien operatiiviset johtajat, esihenkilöt ja vuokrakonsultit.

Lisäksi meillä on vahva osaaminen energiateollisuuden ja uusiutuvien energialähteiden, erityisesti tuulivoiman, öljyn ja kaasun, alalla. Meidän avullamme voit palkata tai hyödyntää vuokrakonsultteja yrityksesi kilpailukyvyn parantamiseksi.

Teollisuuden ja rakennusalan kysyttyjä profiileja ovat muun muassa:

  • tehtaanjohtajat
  • tuotantojohtajat
  • suunnittelujohtajat
  • kehityspäälliköt
  • hankintajohtajat
  • ICT-johtajat
  • tekniset johtajat
  • projektijohtajat
  • käyttöönottopäälliköt
  • toimitusketjun hallintapäälliköt/-johtajat
  • työmaapäälliköt
  • sopimusten ja tarjousten hallinnan asiantuntijat
  • toimitusjohtajat
  • varatoimitusjohtajat
  • varatoimitusjohtajat
  • toimitusjohtajat

Muutamia MENESTYVIÄ

Asiakasyrityksiämme

LUOTETUT NEUVONANTAJAT

Konsulttimme

Kuuntelemme tarkasti asiakkaitamme ja esitämme oikeat kysymykset tunnistaaksemme sekä haasteet että mahdollisuudet. Tämä on osoittautunut toimivaksi menetelmäksi, ja olemme ylpeitä siitä, että asiakkaamme palaavat meille kerta toisensa jälkeen. Anna meidän tarjota sinulle sama kokemus.

Christoffer Hernberg→

Assignment Manager
christoffer.hernberg@compasshrg.fi

Vivi Stening→

Senior Consultant
vivi.stening@compasshrg.fi

Linda Rasehorn→

Assignment Manager
linda.rasehorn@compasshrg.fi

Sanna Korhonen→

Assignment Manager (On parental leave)
sanna.korhonen@compasshrg.fi

Nina Laszlo-Bäckström→

Recruitment Consultant
nina.laszlo-backstrom@compasshrg.fi

Christa Gylling→

Senior Consultant
christa.gylling@compasshrg.fi

Janne Hassi→

Executive Consultant
janne.hassi@compasshrg.fi

Göran Hernberg→

Managing Director
goran.hernberg@compasshrg.fi

Hanne Vahvanen→

Consultant Recruitment and Research
hanne.vahvanen@compasshrg.fi

Jonna Nummelin→

Recruitment Consultant
jonna.nummelin@compasshrg.fi

Ida Kivisilta→

Assignment Manager
ida.kivisilta@compasshrg.fi

Ota yhteyttä!

Tag fat i os, når det passer dig

Laita meille viestiä, mikäli

  • Haluat löytää tehokkaasti uuden osaajan
  • Toivot tarjousta tehtävänannosta
  • Haluaisit kuulla, kuka konsulteistamme osaa parhaiten juuri teidän alanne asiat

Ota yhteyttä ja pyrimme palaamaan sinulle tuota pikaa.

Täytä oheinen lomake tai soita meille alta

Etkö tiedä, keneen ottaisit yhteyttä?

Etkö tiedä, keneen ottaisit yhteyttä?

Ota yhteyttä paikallistoimistoihimme.
Katso Suomen, Ruotsin, Norjan, Tanskan ja Ison-Britannian toimipisteidemme yhteystiedot.