Kuluttajatuotteet

Kuluttajatuotteet

Olipa yrityksesi sitten vähittäiskauppaketju tai merkkituotteiden tai omien merkkien toimittaja, me pyrimme rekrytoimaan yritykseesi täydellisen johtajan, esihenkilön tai asiantuntijan.

Voita haasteet:

muuttuvilla toimialoilla

Yksilöllinen tilanteesi on aina lähtökohtamme. Ymmärrämme jatkuvassa muutoksessa olevan päivittäistavaraliiketoiminnan toimintaympäristön. Kun työskentelet kanssamme, saat parhaat johtajat, esihenkilöt ja asiantuntijat, jotka pystyvät mukauttamaan ja kasvattamaan liiketoimintaasi nopeasti, oli kyseessä sitten elintarvikkeiden, vähittäistavaroiden tai tukkukaupan toimiala.

Kuluttajatuoteteollisuuden kysyttyjä tehtäviä ovat muun muassa:

  • myyntijohtajat
  • markkinointijohtajat
  • verkkoliiketoimintajohtajat
  • avainasiakaspäälliköt
  • markkinointipäälliköt
  • maajohtajat
  • kenttämyyntipäälliköt
  • tuoteryhmäpäälliköt
  • tuotepäälliköt
  • logistiikkapäälliköt
  • asiakaspäälliköt.

Muutamia MENESTYVIÄ

Asiakasyrityksiämme

LUOTETUT NEUVONANTAJAT

Konsulttimme

Kuuntelemme tarkasti asiakkaitamme ja esitämme oikeat kysymykset tunnistaaksemme sekä haasteet että mahdollisuudet. Tämä on osoittautunut toimivaksi menetelmäksi, ja olemme ylpeitä siitä, että asiakkaamme palaavat meille kerta toisensa jälkeen. Anna meidän tarjota sinulle sama kokemus.

Christoffer Hernberg→

Assignment Manager
christoffer.hernberg@compasshrg.fi

Jonna Nummelin→

Recruitment Consultant
jonna.nummelin@compasshrg.fi

Linda Rasehorn→

Assignment Manager
linda.rasehorn@compasshrg.fi

Sanna Korhonen→

Assignment Manager (On parental leave)
sanna.korhonen@compasshrg.fi

Vivi Stening→

Senior Consultant
vivi.stening@compasshrg.fi

Nina Laszlo-Bäckström→

Recruitment Consultant
nina.laszlo-backstrom@compasshrg.fi

Ida Kivisilta→

Assignment Manager
ida.kivisilta@compasshrg.fi

Göran Hernberg→

Managing Director
goran.hernberg@compasshrg.fi

Christa Gylling→

Senior Consultant
christa.gylling@compasshrg.fi

Ota yhteyttä!

Tag fat i os, når det passer dig

Laita meille viestiä, mikäli

  • Haluat löytää tehokkaasti uuden osaajan
  • Toivot tarjousta tehtävänannosta
  • Haluaisit kuulla, kuka konsulteistamme osaa parhaiten juuri teidän alanne asiat

Ota yhteyttä ja pyrimme palaamaan sinulle tuota pikaa.

Täytä oheinen lomake tai soita meille alta

Etkö tiedä, keneen ottaisit yhteyttä?

Etkö tiedä, keneen ottaisit yhteyttä?

Ota yhteyttä paikallistoimistoihimme.
Katso Suomen, Ruotsin, Norjan, Tanskan ja Ison-Britannian toimipisteidemme yhteystiedot.