Möt vårt nordiska team

Möt vårt nordiska team

Få mer information om vilka vi är, kontakta oss och låt oss diskutera dina specifika behov av rekrytering, interimstjänster och HR.

Anders Carlsson→

Senior Consultant
anders.carlsson@compass.se

Anita Blinkenborg→

Partner & Practice Lead, Financial Services
ab@compasshrg.com

Anne Marit Heber Nærby →

Partner
amhn@compass.no

Anne Qvenild →

Partner
aq@compass.no

Arnt Håvard Molvig →

Partner
ahm@compass.no

Astrid Rørbye→

Marketing & Digital Manager
Ar@compasshrg.com

Bjørn Erik Graff →

Managing Partner
beg@compass.no

Bo Bengtsson→

Senior Consultant
bo.bengtsson@compass.se

Camilla Carling →

Office Manager
camilla.carling@compasshrg.fi

Camilla Sandberg →

Research Manager
CS@compass.no

Carina Lund Gomes →

Office Manager
clg@compass.no

Carl Henrik Edfors→

Senior Consultant
carlhenrik.edfors@compass.se

Cathrine Tams→

Research Consultant
cat@compasshrg.com

Christa Gylling →

Senior Consultant
christa.gylling@compasshrg.fi

Christian Winther→

Partner & Practice Lead, Medtech
cw@compasshrg.com

Christoffer Hernberg →

Assignment Manager
christoffer.hernberg@compasshrg.fi

Claus Mengel-Niemann→

Senior Consultant
cme@compasshrg.com

Dennis Breitowicz→

Finance Director
db@compasshrg.com

Emine Murati→

Senior Research Consultant
em@compasshrg.com

Göran Hernberg →

Managing Director
goran.hernberg@compasshrg.fi

Hanna Kaupang →

Consultant
hk@compass.no

Hanne Vahvanen→

Consultant Recruitment and Research
hannele.hakansson@compasshrg.fi

Hans Jansson→

Managing Partner
hans.jansson@compass.se

Henrik Sandberg →

Researcher
hs@compass.no

Ib Sørensen→

Partner & Practice Lead, ICT & Digital
is@compasshrg.com

Ida Heuser→

Research Consultant
ih@compasshrg.com

Ida Kivisilta →

Assignment Manager
ida.kivisilta@compasshrg.fi

Irene Rajani→

Senior Research Consultant
ir@compasshrg.com

Jan Bonnevier→

Senior Consultant
jan.bonnevier@compass.se

Janne Hassi   →

Executive Consultant
janne.hassi@compasshrg.fi

Jens Nordqvist→

Head of Research
Jens.nordqvist@compass.se

Johnny Aastad→

Partner
ja@compass.no

Jonna Nummelin →

Research Manager & Recruitment Consultant
jonna.nummelin@compasshrg.fi

Julie Hastrup-Markussen→

Research Consultant
jhm@compasshrg.com

Karsten Hald Pedersen→

Director, Interntional Business
khp@compasshrg.com

Kasper Birkegaard Pedersen→

Senior Consultant
kbp@compasshrg.com

Kirsten Morsing→

Business Support & Operations Manager
km@compasshrg.com

Laura Overgaard Bærentzen→

Research Assistant
lob@compasshrg.com

Linda Rasehorn →

Assignment Manager
linda.rasehorn@compasshrg.fi

Lotte Balskilde→

Business Support Coordinator
lba@compasshrg.com

Malin Tronstad →

Recruitment Assistant
mt@compass.no

Maria Faber→

Research Manager
mf@compasshrg.com

Marte Arkøy →

Researcher
ma@compass.no

Martine Børsum Haugen →

Consultant
mbh@compass.no

Mikael Hage→

Director
mha@compasshrg.com

Nanna Søs Slot→

Research Consultant
np@compasshrg.com

Niels Lorenzen→

Director
nl@compasshrg.com

Nina Laszlo-Bäckström →

Recruitment Consultant
nina.laszlo-backstrom@compasshrg.fi

Oliver Hauberg-Jensen→

Partner & Practice Lead, Consumer Products
oh@compasshrg.com

Øyvind Skarholt →

Partner
OS@compass.no

Patrick Lyon Veirum→

Consultant
pv@compasshrg.com

Pernile Holm Ipsen→

Team Coordinator
pi@compasshrg.com

Pernille Hemmingsen→

Research Manager
ph@compasshrg.com

Peter Pallesen→

Partner & Regional Director
pp@compasshrg.com

Rasmus Meyhoff→

Partner & Practce Lead, Life Science
rm@compasshrg.com

Rebecca Saks→

Research Consultant
rs@compasshrg.com

Sanna Korhonen →

Assignment Manager
sanna.korhonen@compasshrg.fi

Silje Svejstrup Elde →

Senior Researcher
sse@compass.no

Sofie Michelle Berg Swainsbury →

Recruitment Assistant
smbs@compass.no

Stein-Sverre Wold →

Partner
ssw@compass.no

Susanne Bryhn→

Senior Consultant
susanne.bryhn@compass.se

Thomas Schwartz→

Consultant
ts@compasshrg.com

Thorsten Andersen→

Director
ta@compasshrg.com

Tobias Møller Simonsen →

Senior Research Consultant
tm@compasshrg.com

Tom Zehngraff→

Senior Director
tz@compasshrg.com

Vivi Stening →

Senior Consultant
vivi.stening@compasshrg.fi

Vet du inte vem du ska kontakta?

Vet du inte vem du ska kontakta?

Kontakta våra lokala kontor
Få allmän kontaktinformation för våra kontor i Danmark, Sverige, Norge, Finland och Storbritannien.